.

.
To blog pełen przedmiotów zrobionych przeze mnie. Mam różne skłonności i słabości, ale najwiekszą do starych drewnianych mebli, do roślin, których nigdy dość w donicach, do niepowtarzalnej biżuterii robionej ręcznie, w technikach juz czesto zapomnianych, do fotografii, szczególnie tej makro, na której wszystko jest zupełnie inne i fascynujące.

niedziela, 5 sierpnia 2012

Waliza

Walizkę zakupiłam przypadkiem. Właściwie to już wychodziłam z graciarni, kiedy ją dostrzegłam i na chwilę zatrzymałam na niej wzrok. Ale właściwie na co mi ona? Przemknęło mi przez głowę, kiedy za plecami usłyszałam:
-Piękna, prawda?
Czy ja wiem, pomyślałam.
- Zniszczona -odparłam.
-Ale proszę spojrzeć jak pięknie jest zniszczona. Tu Pani zaczęła prezentować z trudem domykające się zardzewiałe zamki, podarte i brudne wnętrze jak i kiepski stan na zewnątrz.
Wychodząc z walizą pod pachą ( gdyż rączka się z jednej strony pięknie urwała), pomyślałam że właściwie to trafiłam świetną okazję, bo tak pięknie zniszczoną walizę to ciężko upolować, co najwyżej może się trafić zwyczajnie zniszczona.


Tu po małym liftingu...                                                                               

6 komentarzy:

 1. Cudna ta Twoja walizeczka.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i też pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę ładnie zniszczona:) a ciekawe jak wyglądała od środka przed liftingiem:) będę Cię obserwować bo podoba mi się to co robisz:):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię takie stare walizki...:)
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 5. ale śmiesznie opowiedziana historia:)
  bardo jej słuzy, że trafiła w twoje zdolne raczki, wewnątrz jest królową walizkową!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, no właśnie ja już tak mam, w gorącej wodzie kąpana i często jest tak ,że rzucam się od razu do działania zanim cyknę zdjęcie, a potem już po zabawie: pomalowane, zeszlifowane, naprawione, ech. Fajnie,że zajrzałyście, dzięki za komentarze. Zapraszam w każdym razie, serdecznie.

  OdpowiedzUsuń